fbpx

Reference

Apartmány Horní Rokytnice 1

V listopadu 2018 jsme úspěšně dokončili kompletní rekonstrukci apartmánového domu Horní Rokytnice 1, ve kterém vzniklo 10 apartmánů.
V rámci rekonstrukce proběhla úprava půdy na mezonetové apartmány a vybudování dalších bytových jednotek v nižších podlažích.
Noví majitelé apartmánů si již nyní užívají možnosti pobytu v Krkonoších.

Fotografie z projektu Horní Rokytnice 1

Naše reference z předchozích projektů

Jsme maximálně spokojeni s provedením apartmánu i s jednáním se staviteli. Vyšli nám se vším vstříc, včetně náročnějších klientských změn, i za cenu toho, že se museli zamyslet nad technickým provedením a přijít s řešením. Apartmán bychom znovu zakoupili, již jsme měli možnost v něm strávit týden a vše je super, děkujeme.

M.K. a V.K., Praha, majitelé apartmánu v projektu Horní Rokytnice 1

Jsme spokojeni, kromě výběru podlahy bychom nic neměnili, nicméně čas ukáže kvalitu práce a zařizovacích předmětů.

H.J. a J.J., Rokytnice n. J., majitelé apartmánu v projektu Horní Rokytnice 1

Apartmán v Horní Rokytnici 1 jsme si vybrali z dvou prostých důvodů. Možnosti trávit s dětmi volný čas na horách a také investice. Oslovila nás webová prezentace, profesionální, ale na druhé straně i osobní jednání, a především fakt, že se jedná o celkovou rekonstrukci, kdy budeme mít možnost ovlivnit i výběr vnitřního vybavení. Provedení rekonstrukce je kvalitní, uvnitř celého domu i v apartmánu. Je vidět, že stavitelé do projektu vložili i sebe, že jim na celém projektu záleží a hlavně, že jim záleží na spokojenosti klientů. Suma sumárum, ApartmányRokytnice.cz můžeme jen a jen doporučit. Celkově jsme s celým projektem maximálně spokojeni a doporučujeme každému, kdo hledá bezpečnou a spolehlivou investici.

J.K. a T.K., Praha, majitelé apartmánu v projektu Horní Rokytnice 1

Náš tým

Ing. arch. Filip Klozar

jednatel, společník projektu

Odborné vzdělání získal na ČVUT, obor pozemní stavby a architektura. Dlouhodobě se zabývá návrhy a realizací staveb v ateliéru „inu architekti“. Má bohaté zkušenosti s celkovými rekonstrukcemi budov.

Ing. Jan Valeš

jednatel, společník projektu

Jako projektový koordinátor získal přes 10 let zkušeností v auditorských a holdingových společnostech. V oboru nemovitostí působí od roku 2012 v několika společnostech a soukromých projektech.

Ing. arch. Karel Sudek

koordinátor klientských změn

Absolvent stavební fakulty ČVUT, spolupracuje s ateliérem „inu architekti“ na přípravě a realizaci staveb i stavebních úprav. V projektu Rezidence Kotel zodpovídá za koordinaci a projekční přípravu klientských změn.