fbpx

Lokalita

Rezidence Kotel a Lysá hora
přímo v centru Rokytnice

Apartmány mají výhodnou polohu přímo u náměstí v Rokytnici, v blízkosti restaurací a obchodů. Na sjezdovku se snadno dostanete skibusem, se zastávkou vzdálenou jen 50 metrů.

Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice je jedním z nejznámějších horských středisek v Krkonoších, které se nachází přímo na hranicích Krkonošského národního parku. Nad městečkem se majestátně tyčí vrcholy Lysá hora (1344m) a Kotel (1435m), které dali název našemu projektu. Vzdálenost od Prahy je pouhých 140km, kterou po dobře udržovaných silnicích snadno urazíte za 1h 45 min.

Skiareál Horní Domky

Lyžařský areál se rozkládá na jižních svazích Lysé hory v nadmořské výšce 657-1315m n.m. Svou rozlohou a ukázkovými sjezdovkami se může srovnávat s nejlepšími lyžařskými středisky v ČR. Je oblíbený především pro různorodost a rozlehlost sjezdových tratí, které dosahují celkové délky 14,4km a místy šířky až 100m. K lanovce se pohodlně dostanete skibusem, se zastávkou pár kroků od apartmánů!

Skiareál Studenov

Skiareál je dostupný z centra Rokytnice nad Jizerou a je oblíben díky svým mírným a poměrně širokým svahům především u rodin s dětmi. Jsou zde dva kotvové vleky, poma a dětský tyčový vlek. Modrou a červenou sjezdovku využijí lyžaři začátečníci i pokročilí. Z konečné stanice LV 1000 je možné se napojit na běžeckou Krkonošskou magistrálu. Skiareál je v pěší dostupnosti od apartmánů.

Běžecké lyžování

Běžkařům doporučujeme vyzkoušet běžecké trasy U kapličky a Pod Dvoračkami s kvalitní bílou stopou. Můžete využít i lanové dráhy na Lysou horu. Nedaleko od ní je značená „Krkonošská lyžařská cesta“, která vede až na Horní Mísečky.
Případně se autem do půl hodiny dostanete na Jizerku, odkud můžete vyrazit na trasu Jizerské padesátky.

Pěší turistika

V ostatních měsících nabízí Rokytnice nad Jizerou kvalitní turistické vyžití, k dispozici je síť značených turistických tras. Na dosah leží Huťský vodopád, Rezek, Dvoračky, delší výlet můžete udělat až k prameni Labe a obdivovat panoramata z hřebenů našich nejvyšších hor. Snadno dostupným turistickými cíli jsou i vyhlídka Stráž (přímo nad Rokytnicí) a rozhledna Štěpánka u Pasek nad Jizerou.

MTB a cykloturistika

Rokytnice nad Jizerou a její okolí poskytuje ideální podmínky pro poznání jedinečné krkonošské přírody jízdou po vyznačených cykloturistických trasách. Tyto stezky jsou určeny zejména sportovně zdatným cyklistům, vyznačují se značným převýšením a místy i technickou náročností. Na kole můžete prozkoumat i okolní lokality, například Harrachov, Kořenov, Vysoké, Paseky a Benecko.

Skiareál Rokytnice – perfektní lyžování v Krkonoších

Rokytnice – Hory zážitků pro všechny, v zimě i v létě

Domluvte si prohlídku na místě ještě dnes!

+420 770 114 007
info@apartmanyrokytnice.cz

Ing. Jan Valeš
jednatel
Rokytnice Development s.r.o.